ÇÖZÜLDÜ Hook ile src arasındaki bağlantı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi hook ile src arasındaki bağlantı nasıl sağlanıyor build aldığım hook dosyalarını exe nasıl gömmeliyim dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız var ise müsait ise kısa bir özet yada az cok mantığı anlatırsa güzel bir konu olur araştırdım ama pek bir bilgi yok piyasada yarım yamalak hep.

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer

konudaki dosyalar üzerinde çalışıyorum fakat hook konusunda bir türlü bu hatayı aşamadım anlayan var ise yardımcı olabilir mi ?

yazdırdığımda da hata almıyorum

Adsız.png

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hook olarak paylasilan kingacs armyguard vs gibi 2239 versiyon hooklar kullanıyorsanız olmaz hocam çünkü 23xx de artık hd client olayina geçtiği için exe okuduğu directx ve n3texture ler vs farklı. Bunların duzenlenmesi gerekiyor hookun uygun hale getirilmesi için.

Eğer ki cyberacs vs gibi zaten hd cliente uygun bir hookta bu hatayı alıyorsanız exe ile yapılan asm bağlantıda sorun olabilir

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Bir de bu hatayı start a basınca mi alıyorsunuz yoksa oyuna girerken karakter seçtikten sonra vs mi alıyorsunuz.

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
Hook olarak paylasilan kingacs armyguard vs gibi 2239 versiyon hooklar kullanıyorsanız olmaz hocam çünkü 23xx de artık hd client olayina geçtiği için exe okuduğu directx ve n3texture ler vs farklı. Bunların duzenlenmesi gerekiyor hookun uygun hale getirilmesi için.

Eğer ki cyberacs vs gibi zaten hd cliente uygun bir hookta bu hatayı alıyorsanız exe ile yapılan asm bağlantıda sorun olabilir
dosyalarla paylaşılan kendi acs si aslında ama port key diye bir terim duydum exe de bunu nerden bulabilirim asm kodu hakkında bilginiz var mı?

CodeACS

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bir de bu hatayı start a basınca mi alıyorsunuz yoksa oyuna girerken karakter seçtikten sonra vs mi alıyorsunuz.
2383 sürümü için bir kancası olan var mı, çok yardımcı olur, sadece dosyaların src'sine sahibim ama kancayı kaçırıyorum, yardımcı olur ve gerçekten minnettar olurum

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
id pass yazdıktan sonra alıyorum.
hocam id pw ye kadar gelip orda atıyor ise bu captcha olayı olabilir. İlgili uif i çağırıyor ama yanıt alamıyor vs. olabilir. O konuda net bilgim yok ancak id pw ye gelip bu hata geldiğine göre %99 uif ile ilgili bir sorun bunu diyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam