ÇÖZÜLDÜ CZ açıkken Ardream kapalı Ardream Açıkken Cz kapalı İkisini Açmak İstiyorum YARDIM..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyrecahs11

KY Üye
CZ açıkken Ardream kapalı Ardream Açıkken Cz kapalı İkisini Açmak İstiyorum YARDIM..!

Dosyalar Armyguard dosyaları ikisinide açmak istiyorum ne yapmam gerek teşekkürler..!

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Db içerisinden zone info kısmından ayarlama yapman gerekiyor. Status'ü 1 yaparsan kullanılabilir halde gateye eklenir.

eyrecahs11

KY Üye
status 1 hepsi ama gatede görünmüyor ben +openardream dediğimde açılıyor ama bu seferde ronark land gateden siliniyor

eyrecahs11

KY Üye
cz normalde açık zaten ardream kapalı +opena 50 50 yazıyoruz ardream açılıyor ama bu seferde cz kapanıyor +opencz diyoruz ardream kapanıyor cz açılıyor ikisini nasıl açarız :D

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
CZ açıkken Ardream kapalı Ardream Açıkken Cz kapalı İkisini Açmak İstiyorum YARDIM(y)!

Dosyalar Armyguard dosyaları ikisinide açmak istiyorum ne yapmam gerek teşekkürler(y)!
Her sourcede adı aynıdır CUser::GetWarpList içinde daha önce yapılmış örnekler var onlara bakarak yapabilirsin.

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Arkadaş yazmış zaten source içerisinden warplist’e göz gezdirmeniz gerekiyor. Konu çözümü belirtildiği için konuyu kitlemeyi tercih ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam