24XX CyberAcs Hook ve Database

ALee

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
www.torrentoyunindir.pro
linki indir konuyu güncelle full dosyalar link.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alptunga

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
mob kesıyorsun bug hatası verıyor clıentlemı alakalı acep bu :) 3 bes kısı oyun oynamak ıcın bır db ayarlıyalım dedık bır turlu bulamadık farm ıcın

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
mob kesıyorsun bug hatası verıyor clıentlemı alakalı acep bu :) 3 bes kısı oyun oynamak ıcın bır db ayarlıyalım dedık bır turlu bulamadık farm ıcın
Bu sourcede bug çok diye belirttim kardeşim kendini geliştirmek isteyenler için güzel sistemler var faydalanabilecekleri.

naberlalaaaak

KY Kıdemli Üye
dosyalar direkt olarak bana aittir YNG ye falan ait değildir en bozuk sorunlu halini bir arkadaşa paylaştım o da sağolsun ona buna göndermiş millet parasıyla satmaya kalkışıyor hele ki kira Emre bundan ekmek yemeye çalışıyor ama boş çünkü kafa yok bu arkadaşta neyse kısacası dosya bana aittir tamamen ama 2500 üzerinden sorun problem vardır hepsi kayıtlı not halindedir dosyanın bitmiş hali vardır fakat paylaşım olmayacaktır. Dosyayı sahiplenmeyin
dosyalar sana ait değil sende emre kiradan hiçbir farkı olmayan copy paste iş yapmaya çalışan dolandırıcısın

CodeACS

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
teşekkür ederim

VenusNetwork

KY Kıdemli Üye
dosyalar sana ait değil sende emre kiradan hiçbir farkı olmayan copy paste iş yapmaya çalışan dolandırıcısın
Sana gülüyorum dostum bende copy paste varsa gel bak bakalım
Eziksin gerçekten
Dosyaların alt tabanı zaten bana ait değil sıfırdan kodlamadım ama aldığımda dosya harabeydi ben belirli bir yere kadar getirdim bu dosyayı ben bi arkadaşıma paylaştım o da sağolsun herkese paylaştı ama allahtan sadece bozuk olanı paylaşmıştım düzgün olanı bende duruyor biraz kafan olsa zaten anlarsın ama yok
Ben kimseye dolandırmam benim ticaretimde şeffaftır herşey açık nettir benim zaten gelirim var fazlasıyla sıkıntı yok sen açsan ben ne diyeyim

alptunga

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Dosyalar YNG arkadaşımızın paylaşımından alıntıdır sistemde çok hata var uğraşmak isteyen dosyaları inceleyebilir.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Buda Crea 33 arkadaşımızın paylaşımı client'i içinde.
tskler

engin

KY Üye
Dosyalar YNG arkadaşımızın paylaşımından alıntıdır sistemde çok hata var uğraşmak isteyen dosyaları inceleyebilir.

Buda Crea 33 arkadaşımızın paylaşımı client'i içinde.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***deneyelim

xman06

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
teşekkürler

Reklam