ÇÖZÜLDÜ ALPHAGUARD (Alpha.Security) hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
bu Alpha.Security nasıl ayarlıyoruz arkdaslar ıp adresını nereye yazacaz bunda

program check error = 1001 hatası alıyorum clıentte girince

Çözüm
Sana kontrol edeceğin alanları söylüyorum aşağıdakileri kontrol edersen giriş yaparsın

1.) ACS ve Game server taraflı lisans ip adreslerini kontrol et güncelle build al
2.) ACS taraflı build aldıgın alpha.security yi forumdan 2383 unpack exe bulup stup-pe aracılıgı ile exe nin içine göm
3.) SQL Server de database taraflı Settings tablosu olacak oradan ip adresini yaz

Knox2

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Database error: [ ODBC Error - 12.9.2023 12:1:49 ] ] Source: SQLDriverConnect Error: [Microsoft][ODBC Driver Manager] Veri kayna² ad² bulunamad² ve varsay²lan s³r³c³ belirtilmemi■ Description: Unable to establish connection.
bende bu hatayı alıyorum neden olduğunu bilen varmı

yokedici767

KY Cezalı Üye
Database error: [ ODBC Error - 12.9.2023 12:1:49 ] ] Source: SQLDriverConnect Error: [Microsoft][ODBC Driver Manager] Veri kayna² ad² bulunamad² ve varsay²lan s³r³c³ belirtilmemi■ Description: Unable to establish connection.
bende bu hatayı alıyorum neden olduğunu bilen varmı
Odbc hatası alıyorsun odbcleri girmen lazım

Son düzenleme:

yokedici767

KY Cezalı Üye
Sana kontrol edeceğin alanları söylüyorum aşağıdakileri kontrol edersen giriş yaparsın

1.) ACS ve Game server taraflı lisans ip adreslerini kontrol et güncelle build al
2.) ACS taraflı build aldıgın alpha.security yi forumdan 2383 unpack exe bulup stup-pe aracılıgı ile exe nin içine göm
3.) SQL Server de database taraflı Settings tablosu olacak oradan ip adresini yaz

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...