⭐Ekip Arkadaşları Arıyoruz.⭐

Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için ilgili konuya gidebilirsiniz.

⭐Mavi Tik Almak İster misin?☑️

💁🏻‍♂️ Telefon Doğrulama ve T.C. No Doğrulamaları yaparak onaylı profile geçiş yapabilrisiniz. 🥰 Doğrulamalar İçin Tıklayınız.

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Admin Çevrimdışı

Admin

Kurucu Admin
✔ Telefon Onaylı
✔ T.C. Onaylı
Katılım
22 Ara 2020
Mesajlar
305
Konum
Kütahya
Web sitesi
Merhaba arkadaşlar, sizlere bu makalemizde Adalet Bölümü Telegram Kanalını anlatacağız. Peki nedir bu Adalet Bölümü Telegram Grubu ve nasıl üye olunur ?

Adalet Bölümü hemen hemen her üniversitenin olmazsa olmaz bölümlerindendir ve Adalet Bölümü belirli bir öğrenci topluluğuna sahiptir.

Evet lafı fazla uzatmadan sizlere Adalet Bölümü Telegram Grubunu, Kanalını açıklayacağım. Adalet Bölümü kanalına katılmak için yapacağınız tek şey altta yer alan Adalet Bölümü Telegram Kanalı linkine tıklamanız yeterlidir.Etiketler; adalet bölümü, adalet bölümü nedir, adalet bölümü taban puanları 2022, adalet bölümü dersleri, adalet bölümü maaşları, adalet bölümü taban puanları, adalet bölümü taban puanları 2023, adalet bölümü maaşları 2022, adalet bölümü atama sayısı, adalet bölümü ataması var mı, adalet bölümü atama 2022, adalet bölümü açıköğretim, adalet bölümü açıköğretim taban puanları, adalet bölümü aöf, adalet bölümü açıköğretim başvuru, adalet bölümü açıktan okunur mu, adalet bölümü açıköğretim puanları, adalet bölümü avukat olabilir mi, açıköğretim adalet bölümü kapatılacak mı, aöf adalet bölümü neden kapatildi
 
Son düzenleme: