ARIYORUM 64 BIT EXE

Koshield

KY Cezalı Üye
İlgilenen bilgisi olan DM atabilir mi ?

mehmetalizagor

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Merhaba,

64 bit bir exe dosyası oluşturmak karmaşık bir iş ve bu forumdaki kişilerin hiçbirinin bunu yapabilecek yetenekte olmadığını biliyorum. Ancak, Openko kaynak dosyaları üzerinden ilerleyerek 64 bit exe yapabilirsin.
Özellikle günümüzde 64 bit exeye 1.5 milyon TL'lik tekliflerin yapıldığı bir piyasada özellikle bu forumda 64 bit exeyi aramanız biraz gülünç :)

Hagen

Süper Moderatör
ilk önce şunu bi başaralım. 64 bit Openko Client SRC eksik kalsın. 4-5 seneye düşer o ancak piyasaya.
Kavgalar edilsin. Tartışılsın, Bazıları arkadaşlarıyla çevresiyle paylaşsın. Aranız açılsın düşman olun. Birbirinizi kazıklayın. Dolandırın. Dolandırıcılık yapmadan dolandırıcı ilan edilin.
Biz Knight online pvp community'siyiz. ne metin2 nede silkroad ne lineage içeride dönen olaylara yetişemez. Umudunuzu kaybetmeyin OpenKO için. :ROFLMAO:

1715129738465.png

hanibal67

KY Cezalı Üye
ilk önce şunu bi başaralım. 64 bit Openko Client SRC eksik kalsın. 4-5 seneye düşer o ancak piyasaya.
Kavgalar edilsin. Tartışılsın, Bazıları arkadaşlarıyla çevresiyle paylaşsın. Aranız açılsın düşman olun. Birbirinizi kazıklayın. Dolandırın. Dolandırıcılık yapmadan dolandırıcı ilan edilin.
Biz Knight online pvp community'siyiz. ne metin2 nede silkroad ne lineage içeride dönen olaylara yetişemez. Umudunuzu kaybetmeyin OpenKO için. :ROFLMAO:

Ekli dosyayı görüntüle 3712
(Kavgalar edilsin. Tartışılsın, Bazıları arkadaşlarıyla çevresiyle paylaşsın. Aranız açılsın düşman olun. Birbirinizi kazıklayın. Dolandırın. Dolandırıcılık yapmadan dolandırıcı ilan edilin.) çok manidar sın dostum :D