ÇÖZÜLDÜ 20xx "This is an outdated version, please install the newest client"

jwpunk

KY Kıdemli Üye
KY Üye
selamlar kardeşlerim 20xx server ile ilgili bir sorunu çözmek için yardıma ihtiyacım var.

Dosyaları ve veritabanını bu konudan aldım:

herhangi bir istemcinin çalışacağını söyledi, istemcileri ve uyumlu knightonline EXE'lerini indirdim ama hepsi yanlış TBL hatası gösteriyor...

Çalışan iki müşterim var, JestKO (2089) ve SexyKO (2145), sorunsuz oturum açabiliyorum ama her iki durumda da şifreyi yazdıktan sonra şu hata çıkıyor:
1688873875895.png

Veritabanı SexyKO'ya ait ve çok eksiksiz, ancak istemcide bu sorun var ve bir çözüm bulamıyorum, Server.ini'yi yapılandırdım ve VERSION tablosunu düzenledim, her şey yolunda görünüyor ancak hata devam ediyor

Lütfen bir çözüm bulmama yardım edin, bu veritabanıyla bir sunucu kurmak istiyorum çünkü çok iyi.

Dil bilgisi hatalarım varsa kusura bakmayın, Türkçe bilmiyorum ama tercüman kullanarak yazdım.

jwpunk

KY Kıdemli Üye
KY Üye
bu videoda bu dosyalarla kuruldu.dikkatli izlersen sorunsuz kurulum yaparsın.dosyaların linki LİNK ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ
Cevabınız için teşekkürler ama bununla ilgili iki sorunum var, videoda ne yazdığını okuyamıyorum (Türk değilim, tercüman kullanarak yazıyorum) ve ikincisi SQL 2014 kullanıyorum.

Başta gösterdiğim sorunu çözmeye çalışmak istiyorum, her türlü yardıma açığım.

Sonunda yapamazsam, bana sunduğun alternatifi alacağım.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Did you make the version 2083 from source

jwpunk

KY Kıdemli Üye
KY Üye
Did you make the version 2083 from source
No, i've downloaded what it was put in OP. Anyway it was solved yesterday with help from a korean member of the forum .

======================

Dün Koreli bir meslektaşımın yardımıyla çözebildim, gameserver.exe ile sürüm uyumluluğu sorunu vardı ve ayrıca benden SQL kimlik doğrulamasını Windows kimlik doğrulaması olarak değiştirmemi istedi.

Bana gönderdiklerini dikkate alacağım. Çok teşekkür ederim

Reklam