TARTIŞMA Themida-UPX3.08 Mgame KnightOnline.exe Unpack

Hagen

Fahri Üye
Yeni Güncel exe'de unpack işlemlerini başarılı yapan veya bunu başaran var mı?
TR'de bunları unpackleyen insanlar kimdir? bunu yapıp paylaşan veya satan kimdir?

cyber00

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
DüşlerinSokağı - Can Abi yapıyor ayrıca bir kaç kişi daha var

Hagen

Fahri Üye
DüşlerinSokağı - Can Abi yapıyor ayrıca bir kaç kişi daha var

Ko-Yardımda bulunuyorlar mı?

1701588872115.png

UPX(3.08) olarak gösteriyor. yanlışım olabilir. Yok mu güncel halini kırıp paylaşacak?

Hagen

Fahri Üye
Themida ile paketli, ve windows xp karnel mod 32 aktif olmasi gerekir sanal windows xp felan olmaz gercek windows kurulum şart kirilmasi için
O Herkesin alıştığı ezber, bilindik yöntemmiş.
Exe 64 bit'e geçince piyasada yapıyorum diyenlerin %95'ının bunu başarabildiğine inanmıyorum artık.
Yapılsa çıkardı ortaya, Bu söylediklerim kimseye gaz verme veya dalga geçme gibi düşünülmesin.

Sadece Sıkıştırılmış Şifrelenmiş Kendi kendini açan sistemi kaldırıp açık hale getirilmeli. yazması kolay yapması zor bir işlem.
Biraz araştırdım x64 bit bunda nt.dll sorunu ve sonrasında işlem yapılacağı için çok karmaşık denildi.
xincode bypasslanmalı kaldırılmalı. Launcher Start Key, jvCrpytion, version, felan halledilebilinir zaten sonrasında.

Son düzenleme:

Mountain

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Exe'nin 64 bit e geçtiğini kimden duydunuz, öyle birşey yok, exe hala 32 bitte, ne kadar bilinen eski antidebuggerlar varsa kullanmışlar ve en can alıcısı tls callback

Hagen

Fahri Üye
Exe'nin 64 bit e geçtiğini kimden duydunuz, öyle birşey yok, exe hala 32 bitte, ne kadar bilinen eski antidebuggerlar varsa kullanmışlar ve en can alıcısı tls callback
Benimkiler kulaktan duyma bilgiler. 64 bit desteğinin geldiğini söylediler bu exe'de.
oturup denemedim. ama antidebuggerler konusunda dediğini kontrol edeyim dedim.
Haklısın. Daha listenin başı. Şimdi daha iyi anlaşılıyor exe'nin neden piyasaya çıkmadığı :D

1701671280662.png

TLS Callback hakkında bir konu:

Reklam