ÇÖZÜLDÜ Launcher SRC otopatch yapimi hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
Merhaba. bu konu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi dosya yolunu ayarlamayadim bi türlü patch cekerken .zip olarak kalıyor cekmiyor oyle patch atiyor.

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
b3rq4y dosyayi istedigi icin yardimci olamadi bilen arkadaş varsa yardimci olursa sevinirim.

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
:D arkadaşlar yardım etmek için karşıdaki kişiden bişi istemeye gerek olduğunu düşünmüyorum arkadaş konuyu açarken nasıl yapıldığını bilen varmı demiş ben launcher src paylaşacağım dememiş ki :D

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
:D arkadaşlar yardım etmek için karşıdaki kişiden bişi istemeye gerek olduğunu düşünmüyorum arkadaş konuyu açarken nasıl yapıldığını bilen varmı demiş ben launcher src paylaşacağım dememiş ki :D
launcher src olacak ki dosya yolu çözülsün.dosya yolunu çözmek için dosyalar olmadan nasıl yapılacak ?

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
launcher src olacak ki dosya yolu çözülsün.dosya yolunu çözmek için dosyalar olmadan nasıl yapılacak ?
kardeşim tamam haklısın konu içeriğinin dışına çıkmasın lütfen yardımcı olacak arkadaş varsa burdan yada discord batiusta nick ekleyip ulaşırsa sevinirm ücret karşılığında yapan varsada yazaarsa ücretinide veririm arkadaşlar 3 gündür çözemedim b3rq4y kardeşim konuya cevap vermezsen iyi olur

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
kardeşim tamam haklısın konu içeriğinin dışına çıkmasın lütfen yardımcı olacak arkadaş varsa burdan yada discord batiusta nick ekleyip ulaşırsa sevinirm ücret karşılığında yapan varsada yazaarsa ücretinide veririm arkadaşlar 3 gündür çözemedim b3rq4y kardeşim konuya cevap vermezsen iyi olur
ben haklıyım tabi bilader.
Anydesk ile bağlanıp bakabilirsin illa sana atılmasına gerek yok ki bu durumda
bilader adama dosyaları at.1 kaç saat uğraşıp patch olayını çözeyim.geri dönüş sağlayayım diyorum.patch olayını dosyalar olmadan adama bağlanıp nası çözeyim?dosyalar yok dosyalar.dosya olmadan nasıl çözüm bekliyorsun ?

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
ben haklıyım tabi bilader.

bilader adama dosyaları at.1 kaç saat uğraşıp patch olayını çözeyim.geri dönüş sağlayayım diyorum.patch olayını dosyalar olmadan adama bağlanıp nası çözeyim?dosyalar yok dosyalar.dosya olmadan nasıl çözüm bekliyorsun ?
Ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam