ÇÖZÜLDÜ Kill item

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
Merhabab cz de karakter oldurunce item atmasını sağlamak istiyorum ama kodu bulamadım elinde olan varsa verebilirmi ?

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Merhaba void CUser::OnDeath(Unit *pKiller) bu void'e uygun bi yere GiveItem(389196000, 1, 0); gibi ekleyebilirsiniz
Bunu eklerese item ölen adama gider hocam.
Başına pKiller-> eklemesi lazım.

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
@Admin sorun çözülmüştür konu kapatıla bilirmisiniz

Çözüm resimdeki gibi müsait bir yere user.cpp icine kodu eklersenız yapabilirsiniz eger kodlar var ise GoldGain GiveItem Ve GiveKnightCash kodlarını ekleyerek sorunu cozebilirsiniz bilginize.
cozum.png

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
yukardaki resim yanlıs oldu arkadaşlar bu resmi baz alabilirsiniz kusura bakmayıniz
ssss.png

Çözüm

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
@Admin sorun çözülmüştür konu kapatıla bilirmisiniz

Çözüm resimdeki gibi müsait bir yere user.cpp icine kodu eklersenız yapabilirsiniz eger kodlar var ise GoldGain GiveItem Ve GiveKnightCash kodlarını ekleyerek sorunu cozebilirsiniz bilginize.
Ekli dosyayı görüntüle 1583
Gönderdiğiniz resimdeki koda bakacak olursak bahsettiğimiz CUser::OnDeath(Unit *pKiller) voidine eklerseniz ödülü kesen kişi alamayabilir. pKiller->GiveItem(389196000); şeklinde düzeltmeniz gerekiyor

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
Gönderdiğiniz resimdeki koda bakacak olursak bahsettiğimiz CUser::OnDeath(Unit *pKiller) voidine eklerseniz ödülü kesen kişi alamayabilir. pKiller->GiveItem(389196000); şeklinde düzeltmeniz gerekiyor
onun bi altındaki mesajda gerekeni yazmıstım hocam yinede teşekkür ederim diger arkadaşlarında işine yarayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam