ÇÖZÜLDÜ 1098 server files+DB +Client arıyorum

us1anmam

KY Kıdemli Üye
Herkese selamlar arkadaşlar elinde v1098 sv files +db+ client olup paylaşabilecek biri varmı.yada yardım edebilicek biri. Öncelikle kesinlikle kar amacı gütmüyorum zaten bu işlerden anlamıyorum da; herhangi bi platformda paylaşacakda değilim. knight online 'ı 2004 yılında oynadığım o zamanı o günleri yadetmek amacıyla sadece. İnternette araştırdım bir siteden gold shield v1098 adında sv files db client buldum 2 gün kurmakla ugrastım videolara baka baka sonunda başardım fakat giriş yaparken (account blocked ) yani ne yazarsam yazayım banlı hesap hatası veriyor oto üyelik kodlarını sql servere attım bu seferde (ınvalid password) hatası veriyor pek anlayan biride değilim çözemedim bu siteden dewilcry olan serverı cok rahat kurdum ama bu versiyonu istemiyorum eski moradon breth piana serveri istiyorum sadece oyunu bilgisayara kurup kendim oynayacağım dosya paylaşabilicek yada bu sorunu çözebilicek arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz.herkeze şimdiden teşekkür ederim...

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
farklı bir site tarafından geliştirilen ve takip ettiğim bir sistem buradan ulaşabilirsiniz kurulum vs bilgileri altında mevcut.

Çözüm
Reklam