ÇÖZÜLDÜ 1098 Istırap Clan Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cybercevdet

KY Cezalı Üye
merhaba arkadaşlar ıstırap client kullanıyorum . yalnız sorun var clan oluşturamıyorum. Bunu nasıl çözebilirim , bilgisi olan varmı.
teşekkürler :)

Çözüm
Clan gözükmüyor ise database sıfırlarken yanlış kod kullanmış olabilirsin mevcut sistemde database sıfırlama kodu exec SERVER_CLEAR diğer taraftan ıstırap sistemde başlangıc clanında belirli bi seviyeye gelmeden cıkarsan eğer relog atman gerekir clanın olmasa bile o seviyeden önce açamayabilirsin.

Adorable

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Farkındasındır belki ama ben yine de söylemiş olayım. ISTIRAP dosyalarında karakterler HUMAN - KARUS diye klanlarda başlıyor. Öncesinde klandan çıkmamış isen denemeni öneririm

By ShakeaL

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Clan gözükmüyor ise database sıfırlarken yanlış kod kullanmış olabilirsin mevcut sistemde database sıfırlama kodu exec SERVER_CLEAR diğer taraftan ıstırap sistemde başlangıc clanında belirli bi seviyeye gelmeden cıkarsan eğer relog atman gerekir clanın olmasa bile o seviyeden önce açamayabilirsin.

Çözüm

cybercevdet

KY Cezalı Üye
teşekkür ederim , sayenizde sorun çözülmüştür :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam