ÇÖZÜLDÜ upgrade scroll uzerındeki goruntu olarak upgralerı degıstırmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
3
resimde gorunun upgrade scrollerındekı, upgrade oranlarını degıstırmek ıstıyorum

Çözüm
oyle degıl hacım zaten oranları degıstırdım ama goruntude benım benım verdıgım oralar yok ben o upgrade scroll uzerındekı oranların degıstırmek ıstıyorum
Item_Org_Us.tbl dosyasını Pentagram TBL Editor veya tbl açmak için kullandığınız herhangi bir editör ile açın ve 379021000 adresini aratın. 4. sütunda yerin açıklamasına bakın oranların yazdığını göreceksiniz bunları değiştirin ve kaydedin.

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
upgrade editör ile ayarlayabilirsin

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Konu Çözümleri
38
Web
legendzko.com
oyle degıl hacım zaten oranları degıstırdım ama goruntude benım benım verdıgım oralar yok ben o upgrade scroll uzerındekı oranların degıstırmek ıstıyorum
Item_Org_Us.tbl dosyasını Pentagram TBL Editor veya tbl açmak için kullandığınız herhangi bir editör ile açın ve 379021000 adresini aratın. 4. sütunda yerin açıklamasına bakın oranların yazdığını göreceksiniz bunları değiştirin ve kaydedin.

Çözüm

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
3
tesekkurler baskan buldum cozdum sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam