YARDIM SpecialKO 1098 myko Client yardım lütfen

mupersan22

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
OrD8XP.png
hayırlı aksamlar SpecialKO 1098 myko Client kullanıyorum oyunun kendı client butun yayarları yaptım hersey guzel bır sekılde calısıyor tek sorunum karekter ekranında oyundan atıyor
denemedegım 1098 client kalmadı dıyebılırım lutfen yardım

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Gizlenmiş
Konu Çözümleri
17
ıstırap src mi ? öyleyse eğer gm karakter ile giriniz.

mupersan22

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
gm karekterınde bıle atıyor çözüm bulamadım

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Konu Çözümleri
11
sorununuz source içerisindeki dll versiyon uyuşmazlığı hakkında şimdi acs sourceyi aç içierinde arama yap game versiyon dll uyuşmaz ise dc eder diye bişey yazı var ordaki bir kod var o kodu kopyala game server içerisine gir arama yerine dll versiyon uyuşmaz ise dc eder yaz eğer bulamazsan dll yaz çıkar şimdi game serverde o yazılı olan yeri buldun sayıyorum acs deki versiyon uyumsuz kodunu gameserver sourcede versiyon dll uyumsuz olan yere yapıştır kodunu sonra sonra build al oyundasın bu sorunu 1098 kn guard dosyasındada yaşamıştım ordan hatırlıyorum eğer sorunun halen çözülmediyse 2.yönteme geçiyorum
2.ci yöntem ise o girmiş olduğun gm çharını algılamıyordur belki tekrardan sıfırdan bir çhar açıp onu gm yapıp dene bir de olmazsa
eğer bu yöntemlerde işe yaramadıysa bana ulaş discord adresim melfete_58 3.cü yöntem aklıma object geliyor eğer 99 da kalıp atıyorsa objecttedir sorun galiba
client paylaşımlarından 1098 knguard myko client vardı bir de onla dene onda sorunsuz giriş yaparsın

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Aktiflik
Gizlenmiş
Konu Çözümleri
65
sorununuz source içerisindeki dll versiyon uyuşmazlığı hakkında şimdi acs sourceyi aç içierinde arama yap game versiyon dll uyuşmaz ise dc eder diye bişey yazı var ordaki bir kod var o kodu kopyala game server içerisine gir arama yerine dll versiyon uyuşmaz ise dc eder yaz eğer bulamazsan dll yaz çıkar şimdi game serverde o yazılı olan yeri buldun sayıyorum acs deki versiyon uyumsuz kodunu gameserver sourcede versiyon dll uyumsuz olan yere yapıştır kodunu sonra sonra build al oyundasın bu sorunu 1098 kn guard dosyasındada yaşamıştım ordan hatırlıyorum eğer sorunun halen çözülmediyse 2.yönteme geçiyorum
2.ci yöntem ise o girmiş olduğun gm çharını algılamıyordur belki tekrardan sıfırdan bir çhar açıp onu gm yapıp dene bir de olmazsa
eğer bu yöntemlerde işe yaramadıysa bana ulaş discord adresim melfete_58 3.cü yöntem aklıma object geliyor eğer 99 da kalıp atıyorsa objecttedir sorun galiba
client paylaşımlarından 1098 knguard myko client vardı bir de onla dene onda sorunsuz giriş yaparsın
Aynen bu arkadaşın dediği gibi srcversion denen bir paket var giden oda disconnect edebilir.
Acs ve gameserver de srcversion değişkenine tanımlı kodları karşılaştırın

mupersan22

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
çok teşekkür ederim yardımın ıcın

Reklam