SATIŞ Satılık Açıksız ve XAMPP - Php 8.2 KOPanel + jsonCache + HCaptcha

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Sahibi
Aktiflik
Gizlenmiş
Konu Çözümleri
65

Kendime diye geliştirdiğim fakat çok uğraştırdığı için totalde 2 kişiye satma kararı aldığım Xamp uyumlu php 8.1 Kopanel
(Zamanım oldukça geliştirmeye devam ediyorum.)

- Herşey index.php sayfası üzerinden include olarak geçer.
- Tüm istekler 6 saniye de 4 sayfa yükleme iznine sahiptir. Sınır Aşılırsa Hiç bir ODBC_exec db querysi işleme tabi tutulmaz.
- Çoğu ODBC_exec sorgusuna captcha dahil edildi. (Giriş-Kayıt vs.)
- Monster Droplist Sayfası için HCapcha Sonrası 1 dakikalık (json ip-access cache) izin (AjaxDropITEM,AjaxDropGroupITEM) (Request kurallı)
- Kendi Geliştirdiğim ODBC_exec query ve object to json cache sistemime uygun 10 dakika izinli Json Cache.
- Kendi Geliştirdiğim Request Saldırılarını engellecek php kodlar.
- Cross Site Scripting XSS saldırılarına karşı engel
- GET ve POST ile gönderilen tüm verilerde öncelik olarak int veri tipi tercihi ve extra is_numeric gibi temel php functionlarıyla kontroller

1717504979311.png
1717504882679.png
1717505164868.png

Sonuç: Site hiç bir ODBC Bağlantısı yapmadan ve MSSQL'den sorgulama yapmadan 10 dakika boyunca cache verilerini oyuncuya gösteriyor.

Yukarıda yazdıklarımı (knightgenie.com) sitesi üzerinden test edebilirsiniz. ve şunuda yapmalısın aslında dediğiniz birşey olursa lütfen konu altından belirtin.

Halen daha düzenliyorum ve Geliştiriyorum. diğer kopanellerden fikir alarak mevcut kullandığım KoPanel'e güvenli ve php 8 uygun bir şekilde ekliyorum.

Cloudflare Arkasına saklanıp 5 saniye sonra sayfa yüklettiriyorum çok basit herşey diye düşünenler yanılmasın.
Kendilerine browser üzerinden cloudflare çerezi sessionu belirli bir süre almış POST Request denesinler ve SQL Profiler izlesinler.

Tüm güvenlikle alakalı şeyleri düşünüp yazdım. yazmaya devam ediyorum fakat ek sayfaları güvenli bir şekilde yazmak çok zaman alıyor.
Bu KOPanel Projeme 2 kişiyi dahil edicem ücretini ödeyen. Özel mesaj gönderebilirsiniz.

Son düzenleme:

lulu0147

KY Kıdemli Üye
Aktiflik

Kendime diye geliştirdiğim fakat çok uğraştırdığı için totalde 2 kişiye satma kararı aldığım Xamp uyumlu php 8.1 Kopanel
(Geliştirmeye devam ediyorum.)

- Herşey index.php sayfası üzerinden include olarak geçer.
- Tüm istekler 6 saniye de 4 sayfa yükleme iznine sahiptir. Sınır Aşılırsa Hiç bir ODBC_exec db querysi işleme tabi tutulmaz.
- Çoğu ODBC_exec sorgusuna captcha dahil edildi. (Giriş-Kayıt vs.)
- Monster Droplist Sayfası için HCapcha Sonrası 1 dakikalık (json ip-access cache) izin (AjaxDropITEM,AjaxDropGroupITEM) (Request kurallı)
- Kendi Geliştirdiğim ODBC_exec query ve object to json cache sistemime uygun 10 dakika izinli Json Cache.
- Kendi Geliştirdiğim Request Saldırılarını engellecek php kodlar.

Ekli dosyayı görüntüle 3986
Ekli dosyayı görüntüle 3985
Ekli dosyayı görüntüle 3987

Yukarıda yazdıklarımı (knightgenie.com) sitesi üzerinden test edebilirsiniz. ve şunuda yapmalısın aslında dediğiniz birşey olursa lütfen konu altından belirtin.

Halen daha düzenliyorum ve Geliştiriyorum. diğer kopanellerden fikir alarak mevcut kullandığım KoPanel'e güvenli ve php 8 uygun bir şekilde ekliyorum.

Cloudflare Arkasına saklanıp 5 saniye sonra sayfa yüklettiriyorum çok basit herşey diye düşünenler yanılmasın.
Kendilerine browser üzerinden cloudflare çerezi sessionu belirli bir süre almış POST Request denesinler ve SQL Profiler izlesinler.

Tüm güvenlikle alakalı şeyleri düşünüp yazdım. yazmaya devam ediyorum fakat ek sayfaları güvenli bir şekilde yazmak çok zaman alıyor.
Bu KOPanel Projeme 2 kişiyi dahil edicem ücretini ödeyen ilgilenenlerin Bilgi ve tecrübeside şartlarım arasındadır.

Özel mesaj gönderebilirsiniz.
Hayırlı satışlar reis

temonde

KY Kıdemli Üye
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
Hocam ozelden fiyat bilgisi gonderebilir misiniz?

dupa123

KY Üye
Aktiflik
Cloudflare is better then it

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Sahibi
Aktiflik
Gizlenmiş