FİLES SATIŞ Sale of Files or Src as Srgame 1098 - 23xx

hsnarsln

KY Üye
İyi satışlar hocam dosyaların veirolarını izlediğimde piyasada olan ıstırap dosyaların bire biri gibi görünüyor başka forumlarda sorunları fix halide var artı olarak ne yaptıgınızı yazarmısınız lütfen.
Ne tesadüf bu ıstırap dosyaları piyasaya düştü düşeli herkes coder ve geliştirici olmuş

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Ne yazıkki öyle oldu evet açılan konular belli ediyor biraz sanırım
Ne tesadüf bu ıstırap dosyaları piyasaya düştü düşeli herkes coder ve geliştirici olmuş
Arkadaşlar iyi ya da kötü, bir şekilde emek illaki vardır. O yüzden konu altında tartışmaktan ziyade farklı bir konu açıp fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Böylece kişi ya da kişileri hedef göstermeden fikirlerinizi paylaşmış olursunuz.

mirazam

KY Üye
Arkadaşlar iyi ya da kötü, bir şekilde emek illaki vardır. O yüzden konu altında tartışmaktan ziyade farklı bir konu açıp fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Böylece kişi ya da kişileri hedef göstermeden fikirlerinizi paylaşmış olursunuz.
Yorumunuz için teşekkür ederim herhangi bir tartışma yok satış yaptığı dosyaların şuanda konular içinde ücretsiz paylaşılanlar arasındaki farkını kapattığı acıçkları sordum kişi sanırım yanlış anladı yada yanlış anlaşıldı sorum ama doğal hakkım eger ben alacaksam aradaki farkı görmem gerekmiyormu

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Yorumunuz için teşekkür ederim herhangi bir tartışma yok satış yaptığı dosyaların şuanda konular içinde ücretsiz paylaşılanlar arasındaki farkını kapattığı acıçkları sordum kişi sanırım yanlış anladı yada yanlış anlaşıldı sorum ama doğal hakkım eger ben alacaksam aradaki farkı görmem gerekmiyormu
Hocam konunun altında kocaman test server ve yapılanlar adına dc üzerinden bilgi alabilirsiniz diye belirttim tüm yapılanları burada listelemek istemedim hepsi bu eğer merak ediyorsan discord adresim yazıyor oradan iletişime geçebilir ne farkı var görebilirsin yada sorarak öğrenebilirsin tabi ki

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Teşekkürler Ahmet Hocam konuda belirttiğim gibi yapılanlar hakkında bilgi için discord adresim üzerinden iletişime geçebilirler yada test sunucum bulunuyor girip kendileride diledikleri gibi test edebilirler

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Reklam