Admin

Kurucu Admin
Web
ko-yardim.com
Merhaba değerli ko-yardim.com üyeleri,

Bizler için yeni bir kategori oluşturduk. Amacımız sadece Knight Online alanında değil diğer tüm oyun alanları ile alakalı paylaşımlar yapmak veya yaptırmak. Bu yüzden sizler için bu kategoriyi oluşturduk.

Rise Online World oyunu hakkında aklınıza gelen tüm konularda paylaşım yapabilirsiniz. Paylaşım yaparken saygı ve sevgi dışında site kurallarınıza ihmal etmeyiniz.

Ama unutmamanız gereken bir konu var. Hesap Alış ve Satışlarda Ko-Yardim.com herhangi bir ücret talep etmez ve kimseye referans olmaz ve bu durumdan kar amacı gütmez. Bu ve buna benzer taleplerde bulunan üye veya üyeleri mutlaka bize bildiriniz.

Forum sitemizde konu açarken lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde iletişim kurunuz. Ko-Yardim.com forumu hiçbir üyeden ücret talep etmez ve kimseye referans gönderilmez. Bunun aksisi bir durumu varsa lütfen @Admin ile iletişime geçiniz.

"Ko-Yardım" Forum sitemizde; T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ Yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur!

Ayrıca Profilinizden TC Kimlik Numaranızı ve Telefon Numaranızı Doğrulayabilirsiniz.

Onaylı üyelerin profiline Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı Profil mührü otomatik eklenecektir.

Onaylı üyelerin daha güvenilir kişiler olduğunu unutmayınız !

Not: TC Kimlik ve Telefon onayı almamış ve yüz yüze alım satım yapmayan tüm hesaplardan uzak durunuz.

Anahtar Kelimeler; rise online world, rise online world sistem gereksinimleri, rise online world gb, rise online world ekşi, rise online world discord, rise online world Premium, rise online world koxp, rise online world kaç gb, rise online world hile, rise online world item satış, rise online world forum, rise online world alpha, rise online world açılış tarihi, rise online world alfa 2.0, rise online world android, rise online world açık beta, rise online world new age, rise online world bot, rise online world balıkçılık, rise online world gold bar, rise online world kapalı beta, rise online world ilk bakış, rise online world cash, rise online world craft, rise online world coin, rise online world classes, rise online world.com, rise online world çalıştırabilmek için yeterli boş bellek miktarı bulunmuyor, rise online world çıkış tarihi, rise online world ne zaman çıkacak, rise online world drop list, rise online world download, rise online world release date, rise online world drop, rise online world english, rise online world frmtr, rise online world fishing, rise online world farm, forum.rise online World, rise online world güncelleme, rise online world gb satış

Reklam