YARDIM red pot benzeri mage için

marazali13

KY Üye
red ve blue pota benzer mage için item oluşturdum fakat skill barda item sönük duruyor basıncada failed diyor sebebi ne olabilir skill_magic_main ve skill_magic_4 db ile uyuşuyor bir sıkıntı yok

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Skill barda sönük ise magic main us tbl sindeki useitem bölümünde yanlış item id yazılıdır.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Ayrıca yeni item oluşturmanıza gerek yok ki hocam, magicproces.cpp de bufftype sini bulun red potun vs. Oraya bir koşul koyun ismage vs diye, magicial atack verdirin, ya da fr gr damageyi arttirin vs. Tek itemle işi cozebilirsiniz. İtem tbl den de, açıklamayı guncellersiniz.

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Ayrıca yeni item oluşturmanıza gerek yok ki hocam, magicproces.cpp de bufftype sini bulun red potun vs. Oraya bir koşul koyun ismage vs diye, magicial atack verdirin, ya da fr gr damageyi arttirin vs. Tek itemle işi cozebilirsiniz. İtem tbl den de, açıklamayı guncellersiniz.
Bilen adamın hali bi başka oluyor yaw :D

marazali13

KY Üye
hocam red pot bende bozuk skill barda basıyorum o da usinge düşüyor anlamadım :D

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
valla reis dediğin gibi mage için olan classmış onuda yaptım o da usinge düşüyor
Hocam using de kalmasinin tek açıklaması db de karşılığı yoktur, db de magic 4 ve magic e ekli mi item, aynı zamanda class olayını db den de duzenlemen lazım.

Reklam