Neler yeni

YARDIM Pet System kodlarını baska srcden aldıgım kodlar ile değiştiriyorum Hata alıyorum Çözüm için yardım pls

Komoli

KY Üye
Kullanılan Source
ISTIRAP SOURCE
1.pngc++ bilgim yok arkadaslar baska srcden aldıgım pet system kodlarını kendi src me yapıstırınca bu resimdeki hataları alıyorum bu resimdeki hataları nasıl çözebilirim çözüm için yardım edermisiniz

delitay

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
7
Becere bilirsen helal olsun pet konusunda kimse yardım etmiyor yada anlayan yok ben ıstıraba uyumlu src bulamadım kodları farklı beceremedim hatalarına gelince tanımlı değil yazanların tanımlama kodu eksik diyor tanımlaman lazım

lulu0147

KY Kıdemli Üye
Becere bilirsen helal olsun pet konusunda kimse yardım etmiyor yada anlayan yok ben ıstıraba uyumlu src bulamadım kodları farklı beceremedim hatalarına gelince tanımlı değil yazanların tanımlama kodu eksik diyor tanımlaman lazım
Nasil tanimliyacagım yapmayı biliyorsan kodları sana vereyim

delitay

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
7
dogru çalışıyor mu onda denediniz mi hiç benim bildiğim bir arkadaşta vardı onda da çalışmıyordu

cyber00

KY Saygın Üye
Coder
KY YardımSever
Server Sahibi
Konu Çözümleri
7
Ücretli Olarak Düzeltebilirim.

S

Silinen Üye 2

KY Misafir
Büyük ihtimalle sadece petmainhandleri aldınız sadece burasıyla pet düzelecek bişey değil malesef. npc.cpp de de bi kaç işlem vardı diye hatırlıyorum bilginiz olsun.

cyber00

KY Saygın Üye
Coder
KY YardımSever
Server Sahibi
Konu Çözümleri
7
Yarın sabah 10 günlük bir tatile gidiyorum, döndüğümde tekrar iletişime geçeriz, sizi haberdar ederim.

Reklam
Üst Alt