ÇÖZÜLDÜ npc görünümü hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozkurt3468

KY Kıdemli Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
Guard Towerlar ve Moblar Görüntüyü nerden alıyor başka bir guard tower ve mob görüntüsünü değiştirmek istiyorum fakat hangi dosyada olduğunu. bulamadım. tbl üzerindeki kodlar değil client içerisinden nerden alıyor görüntüyü

Son düzenleme:

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
Guard Towerlar Görüntüyü nerden alıyor başka bir guard tower ile görüntüsünü değiştirmek istiyorum fakat hangi dosyada olduğunu. bulamadım.
Bilgisayar başında değilim ismini hatırlamıyorum db ye gir npc tablosunda soldan 3- yada 4 sütundaki kalabalık olan sayı tipini belirtir

bozkurt3468

KY Kıdemli Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
Bilgisayar başında değilim ismini hatırlamıyorum db ye gir npc tablosunda soldan 3- yada 4 sütundaki kalabalık olan sayı tipini belirtir
hocam onlar değil tbl ve db üzerindeki iconıd leri client içerisinden hangi dosyada alıyor itemler uiden çekiyorya onun gibi bu mob ve npclerin görüntüyü aldığı dosya ismi lazım bana

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
hocam onlar değil tbl ve db üzerindeki iconıd leri client içerisinden hangi dosyada alıyor itemler uiden çekiyorya onun gibi bu mob ve npclerin görüntüyü aldığı dosya ismi lazım bana
Ordan ustam npc görünümü ordan degişir eger senin clientte npc. Us da degiştirmen lazım dosyaları img dosyasında olur öğlen bilgisayar başına geçerim yapamazsan yardımcı olurum

bozkurt3468

KY Kıdemli Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
tamam reisim şöyle anlatayım ben derdimi anlatamadım tam olarak bende olmayan bir mob ve guard tower eklicem bunun içinde mobların görüntüyü hangi klasörden çektiğini bulmam lazım sadece

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
tamam reisim şöyle anlatayım ben derdimi anlatamadım tam olarak bende olmayan bir mob ve guard tower eklicem bunun içinde mobların görüntüyü hangi klasörden çektiğini bulmam lazım sadece
İmg ve hareketleride wcr den alır resimlerinde sorun yoktur yada başka clientten güncelle

Son düzenleme:

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
özelden DC attım ekle yardımcı olayım

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...