YARDIM Merhaba arkadaslar uniq itemlere krowaz silah özelliği eklemek hk.

lulu0147

KY Kıdemli Üye
Kullanılan Source
Istırap
Kullanılan Database
ISTIRAP
Merhaba arkadaslar örnek avedon hell brekere tbl den item op tan krowaz silah özelliği ekliyorum oyunda silah özelliklerinde görünmüyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz

lulu0147

KY Kıdemli Üye
item ve item_ext TBL lerine ekledinmi bildiğim kadarıyla başka yerde ayarı yok
Konuyu anlamadın heralde knk örnek avedon +7 ye chaos baalın özelliğini eklicem full skill gear db den ekliyorum çalışıyor ama oyunda silahın üstünde full skill gear görünmüyor tbl de item op a eklediğim halde

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
Konuyu anlamadın heralde knk örnek avedon +7 ye chaos baalın özelliğini eklicem full skill gear db den ekliyorum çalışıyor ama oyunda silahın üstünde full skill gear görünmüyor tbl de item op a eklediğim halde
tamam işte item kopyalıyormuş gibi düşün eklemen gereken item_ext ile item TBL, DB de de item tablosunda ama diğer upgrade,item_exchange filan sorun çıkartırmı bilmem denemek lazım

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Konu Çözümleri
96
Hocam arkadaşın sorunu ne ext ne exchange ne de set item vs. Bu op tbl yi büyük ihtimalle exe direk olarak görmüyor, itemorg us içindeki bir sütundaki değere göre okuyor olabilir. Tavsiyem baal ile avedon silahlarinin itemorg satırlarını karşılaştırın. Farklı alanlari esitleyerek deneyin.