ÇÖZÜLDÜ Launcher Düzenleme Hk.

Alshain

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Merhaba arkadaşlar,

Server'ı kullanıcılara oynamaları için açtıktan sonra hali hazırdaki launcheri nasıl değiştirebiliriz? Hali hazırda update yaparken launcher kullanıldığı için değiştirilebiliyor mu?

Yanlış anlaşılma olmasın, buton değişikliklerinden bahsetmiyorum. Örneğin launcher'e ek bi özellik ekledik ve bunu exe olarak değiştirmemiz gerekiyor, update yaparken mevcutta kullanılan launcheri nasıl değiştirebiliriz?

Çözüm
launcher2.exe diye bir exe gönderirseniz patch olarak launcher.exe kendini siler ve launcher2.exe yi tekrardan launcher.exe olarak adlandırır diye biliyorum. deneyin.

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Çözümleri
65
launcher2.exe diye bir exe gönderirseniz patch olarak launcher.exe kendini siler ve launcher2.exe yi tekrardan launcher.exe olarak adlandırır diye biliyorum. deneyin.

Çözüm

Alshain

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Eve geçince deneyeceğim hocam, cevap için teşekkür ederim.

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Çözümleri
65
Eve geçince deneyeceğim hocam, cevap için teşekkür ederim.
Rica ederim, deneyin sonucunu yazın. bunu ya launcher.exe yapıyordu yada knightonline.exe bir şekilde tam hatırlamıyorum yoksa bile eklenip düzeltilecek birşey. varlığının kontrolü ve silip tekrardan adlandırılma.

Son düzenleme:

Alshain

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Rica ederim, deneyin sonucunu yazın. bunu ya launcher.exe yapıyordu yada knightonline.exe bir şekilde tam hatırlamıyorum yoksa bile eklenip düzeltilecek birşey. varlığının kontrolü ve silip tekrardan adlandırılma.
Evet Launcher2.exe olarak patch atınca sorun çözüldü. Tekrardan teşekkürler.

Reklam