ÇÖZÜLDÜ Krowaz ve Dark Knight silahlarin patlama ozelligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

temonde

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Kullanılan Source
KiraGuard
Kullanılan Database
2369
Kullanılan Client
KiraGuard
Kullanılan Web Panel
Usko Panel
Hangi versiyon
2369
Merhaba arkadaslar
Database'ye krowaz ve dark knight silahlari ekledim. Ancak soyle bir problemim var. Bu silahlarin patlama ozelliklerini nasil ekleyebilirim? Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
Patlama derken neyi kastediyorsunuz parlama mı demek istediniz eger doğru yüklediniz ise client tarafını güncelemeniz gerekir

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Konu Çözümleri
38
Web
legendzko.com
Merhaba arkadaslar
Database'ye krowaz ve dark knight silahlari ekledim. Ancak soyle bir problemim var. Bu silahlarin patlama ozelliklerini nasil ekleyebilirim? Cevaplar icin simdiden tesekkurler.
ITEM_OP tablosundan, patlama için kullanılacak itemid ve skilll id'sini belirtebilir ve oranı ayarlayabilirsiniz.

Çözüm

temonde

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Patlama derken neyi kastediyorsunuz parlama mı demek istediniz eger doğru yüklediniz ise client tarafını güncelemeniz gerekir
patlama ile demek istedigim mesela chaos wirinom %1 item ozelligi ile karsi tarafin skill, pot vs basmasini engelliyor. bu ozellikleri ekleme manasinda dedim

temonde

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
ITEM_OP tablosundan, patlama için kullanılacak itemid ve skilll id'sini belirtebilir ve oranı ayarlayabilirsiniz.
sizin paylastiginiz src'nin item_op tablosunu aliyorum o zaman. sizin paylastiginiz source'de calisiyorlardi. tesekkurler cevabiniz icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...