PK ✅KO100✅|⚔️Endless War⚔️|⚡DX11 KRKO CLIENT⚡|⏩BETA:12.07.2024⏪|⏩OFFICIAL:19.07.2024⏪

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
21 Haziran Cuma 22:00'da açılacak olan test sunucumuza hepinizi bekliyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ve discordumuzu ziyaret edin. Güzel bir macera sizi bekliyor!

Merhaba Sevgili Severler.

21 Haziran 2024 Cuma günü saat 21:00'da test,

12 Temmuz 2024 Cuma günü saat 21:00’da beta, 19 Temmuz 2024 saat 21:00’da ise Official olarak sunucumuzu açıyoruz.

Knight Online private serverların önde gelenlerinden , yeni özellikleri ile bambaşka bir macera sizleri bekliyor.

Tüm yeni özelliklerimizin detaylı konuları sitemizde discord adresimizde bulabilirsiniz. Aşağıdaki tanıtım test sunucu ilerleme detaylarını büyük bir dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Konumuza vakit ayırdığınız ve ilginiz için teşekkür eder, 21 Haziran'da hepinizi KO100'de görmekten büyük mutluluk duyarız. ile ilgili Sunucu Bilgileri:

26xx PK odaklı Server

Sıralama KC Ödül Havuzu

Oto Üyelik

83/1 PK odaklı server

Etkinlikler

Border Defense War
Juraid Mountain
Fun Class
Nation War
Lunar War
Collection Race
Daily Quests
Coin Event

Önceki Sunucumuzdan Özel anlar;

S.S.S

Hangi AntiCheat Kullanıyorsunuz ?

AntiCheat olarak DreamSoft kullanmaktayız. DreamSoft, en güncel hile,koxp veya dupe gibi sorunların önüne geçen bir anticheattir.

KO100, Nasıl Bir Serverdir ?

KO100, 2013 yılında Knight Online severlerin karşısına çıkmış ve Userlarımız tarafından beğenilen bir dbye sahip olup 83/1 Pk serverdir.

KO100, Neden Uzun Zaman Sonra Geri Açılıyor?

O'Zamanki bilgi yetersizliğimiz ve maddi anlamda eksiklikliğimizden ötürü devam edememiştik. Şu an DreamSoft Altyapısıyla tekrar karşınızdayız.

KO100 Neden Oynamalıyız?

Uzun soluklu bugsuz hilesiz görüntü bugu en aza indirgenmiş mükemmel bir oyuncu deneyimi sağlayabilecek tek sunucu olduğumuz konusunda iddialıyız. İşte sırf bu yüzden bizi seçmelisiz.

Sunucuda Exp Kasma Durumu Nedir? Level sınırı 80 mi yoksa 83 mü?

Sunucuyu açtığımızda seviye sınırı 83 olacak. Direkt 83 olarak başlayacaksınız skiller ve master açık olacak.

GB Nasıl Kasabilirim

Pk atarak, cr tamamlayarak etkinliklere katılarak ve Czdeki Farm slotlarından gb kasabilirsiniz.

Oyun içi Etkinlikler Ne Zaman?

Hepsini oyun içinden veya Discord Sunucumuzdan takip edebilirsiniz.

Koxp, Hile, Bug Veya Düpe Olur Mu ?

DreamSoft altyapımız ile bu tarz sorunları en aza indirgedik merak etmeyin.

Client İndirmek Zorunlu Mu?

Clientimiz bize özel olacaktır. Clientimizi indirmeniz zorunludur.

Server Kapanır Mı?

Hayır, Kesinlikle kapanma gibi bir durum olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
21 Haziran'da Test sunucumuza herkesi bekleriz

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
hiçbir pvp serverda göremeyeceğiniz zero delay

Z0rtMachine

KY Üye
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
hayırlı olsun

mrfuat

KY Kıdemli Üye
Aktiflik
client var mı deneyelim şu directx11 clienti

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
bu cuma 21:00'da test katılmayı unutmayın

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik

tanıtım videomuz yayında

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
1
ko100 Client virüs var, sakın indirmeyin pc virüs coğaldı.

Dc neden attı çok merak ediyorum. pc zaarar vermeyi çalışıyorsu.
Emre client yada forumda paylaşılan şeylerin indirme ve kontrol etme sorumluluğu indiren kişiye aittir. İndiren kişiler taratarak kontrol edebilirler direk böyle sakın indirmeyin yapmayın gibi yorumlar karalamaya girer bu tip konuşmak doğru olmaz.

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
ko100 Client virüs var, sakın indirmeyin pc virüs coğaldı.

Dc neden attı çok merak ediyorum. pc zaarar vermeyi çalışıyorsu.
Karalama yapmanızın sebebini bilmiyorum fakat kıskançlığınıza veriyorum. Kendi clientinizi setupwizard yardımı ile DEP'e almanızdan dolayı sizde virüs görmeyebilir fakat knight aleminde herkes bilirki knightonline.exe'de virüs vardır. Buna uskonun exeside dahildir.
usko exe :

ko100 exe :

kaldıki bizim exemizde microsoft ve google virüs görmemektedir. Böyle boş itham yapanlara inanmamanızı rica ediyorum. kendisi sürekli bizim peşimizde koşup her şeyi ilk yaptığımız için kıskanıp her defasından karaladığından ötürü banlanmıştır.

Prenses

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
Aktiflik
Konu Çözümleri
10
Web
kiraguard.com
Karalama yapmanızın sebebini bilmiyorum fakat kıskançlığınıza veriyorum. Kendi clientinizi setupwizard yardımı ile DEP'e almanızdan dolayı sizde virüs görmeyebilir fakat knight aleminde herkes bilirki knightonline.exe'de virüs vardır. Buna uskonun exeside dahildir.
usko exe :

ko100 exe :

kaldıki bizim exemizde microsoft ve google virüs görmemektedir. Böyle boş itham yapanlara inanmamanızı rica ediyorum. kendisi sürekli bizim peşimizde koşup her şeyi ilk yaptığımız için kıskanıp her defasından karaladığından ötürü banlanmıştır.

Keşke Client indirmeseydim ancak Client indirikten sonra def uyarı verdi, onu kapatmak zorunda kaldım sonra pcyi bulaştı, sonra ne oldunu şaşırmadım başka yerde programı indirmedim, pcyi bulaştınız ama bilmiyorum, "Kıskanmak , sende neyi kıskanacağım Allah aşkına" Kıskanmak mı gerekiyor sende ?

ko100pk

KY Üye
Konu Sahibi
Aktiflik
Keşke Client indirmeseydim ancak Client indirikten sonra def uyarı verdi, onu kapatmak zorunda kaldım sonra pcyi bulaştı, sonra ne oldunu şaşırmadım başka yerde programı indirmedim, pcyi bulaştınız ama bilmiyorum, "Kıskanmak , sende neyi kıskanacağım Allah aşkına" Kıskanmak mı gerekiyor sende ?
Herkes sizin açıkcası kim olduğunuzu biliyor. Virustotal verileride paylaşıldı. False Positive konusunu da biraz araştırmanızı öneririm. İnsanlardan ' kod ' dilenmek yerine kendinizi geliştirmeniz dileğiyle...

Reklam