Admin Çevrimiçi

Admin

Ko-yardim.com
Kurucu Admin
Web sitesi
Değerli Ko-Yardim.com üyeleri;
Üyelerimiz için yeni bir kategori oluşturduk ve amacımız forum üyeleri arasında;
  • İtem Satışları ve Takasları
  • Karakter Satışları ve Takasları
  • Char Satışları ve Takasları
  • Cypher Ring Satışları ve Takasları
  • Gold Bar Satışları ve Takasları
yaptırabilmek. Ama unutmamanız gereken bir konu var. Hesap Alış ve Satışlarda Ko-Yardim.com herhangi bir ücret talep etmez ve kimseye referans olmaz ve bu durumdan kar amacı gütmez. Bu ve buna benzer taleplerde bulunan üye veya üyeleri mutlaka bize bildiriniz.

Forum sitemizde konu açarken lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde iletişim kurunuz. Ko-Yardim.com forumu hiçbir üyeden ücret talep etmez ve kimseye referans gönderilmez. Bunun aksisi bir durumu varsa lütfen @Admin ile iletişime geçiniz.

"Ko-Yardım" Forum sitemizde; T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ Yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur!

Ayrıca Profilinizden TC Kimlik Numaranızı ve Telefon Numaranızı Doğrulayabilirsiniz.

Onaylı üyelerin profiline Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı Profil mührü otomatik eklenecektir.

Onaylı üyelerin daha güvenilir kişiler olduğunu unutmayınız !

Not: TC Kimlik ve Telefon onayı almamış ve yüz yüze alım satım yapmayan tüm hesaplardan uzak durunuz.

Son düzenleme:
Reklam