24XX Kirasoft SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT - 2368 UNPACK EXE

Lada

KY Üye
bi dünya düzenleme yaptım ama en son 10061 aldım ve LandAcs sanırım beni engelliyor ki onunda sourceları verilmemiş

ALee

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
www.torrentoyunindir.pro
bi dünya düzenleme yaptım ama en son 10061 aldım ve LandAcs sanırım beni engelliyor ki onunda sourceları verilmemiş
hocam ben acssiz giriş sağlıyorum unpackle ama ama acsle hiç birşekilde giremedim verilen acs ve dosyalar sorunlu. forumda var elinde olan ama paylaşmıyorlar ne yapacaklarsa piyasda dolaşıyor dosyalar elden ele. elbet biri paylaşacaktır.

dewilcry

KY Cezalı Üye
hocam ben acssiz giriş sağlıyorum unpackle ama ama acsle hiç birşekilde giremedim verilen acs ve dosyalar sorunlu. forumda var elinde olan ama paylaşmıyorlar ne yapacaklarsa piyasda dolaşıyor dosyalar elden ele. elbet biri paylaşacaktır.

millet bişeyler yapmasın anlamayann kendini geliştirmesin diye uğraşıyorlar tek kral kendileri olsun istiyorlar :D

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
teşekkürler

bjk28

KY Üye
"Dosyalar daha önce bir kaç yerde paylaşıldı" , kira emre adlı arkadaşın dosyalarıdır.
Source'de bazı sorunlar mevcut source taraflı database bağlantısı yapılması gerekiyor db'yi görmüyor, kodlamadan anlayan arkadaşlar sorunu çözecektir zaten.

İçerik:

SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT-UNPACK EXE

Resimler:

Video:

Link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Db bağlantısı sağlanmış hali buyurun arkadaşlar.

Bu da ODBC ayarı

teşşkrler

Reklam