YARDIM Incompatibility Hatası Yardım

Lilrix

KY Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba, server kurulumu esnasında aldığım bir hatayı sizinle paylaşmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Öncelikle login server ve game server dosyalarını build aldıktan sonra local bağlantı esnasında oyuna erişimde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.
Ancak vds sunucu kiraladım ve login server ve game server dosyalarımı ayrıca database içerisindeki tablolardan da vds sunucumun ipsini yazıyorum ve start alıyorum fakat login ekranından sonra id ve şifre yazdıktan sonra şu hatayla karşılaşıyorum;

"" Incompatibility detected between server and client"" -- Bu hatayı alıyorum ve oyuna giremiyorum.

EK BİLGİ: Aynı files ve client ile local bağlantıda herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Şimdiden yardımlarınız ve bilgileriniz için teşekkürler. Herkese iyi forumlar.

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Clientteki acs local ayarlı olduğu için orda bir sorun yaşamıyorsunuz. Vds ye attığınız zaman Client ve sunucu bir birine uymuyor.

faramis

KY Üye
Sunucu ile iletişimde problem olduğunu söylüyor ayarlarında bir sorun var

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Client hook sourceniz varsa ordaki ip adresini guncellemeniz gerek. Hook source yoksa maalesef yapamazsınız.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Başka bir yolu yok mu yani
Maalesef hocam. Sizin kullandığınız ve exe ye gömülü dll local lisanslı büyük ihtimalle o yüzden sunucuda calstiramazsiniz. Bu arada hangi dosyaları kullanıyorsunuz

Reklam