Neler yeni

ALIŞ Geliştirilmiş Genie Örnek Görselde

swatxx

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
8
Merhaba,
Arkadaşlar elinde bunun aynısını yapıp satan var mı ?

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• genie.png
    genie.png
    414.1 KB · Görüntüleme: 77

mehmetalizagor

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
4
Bu genieye şuanda 100k fiyat çekiyorlar ve buralarda o genieyi bulacağını zannetmiyorum hocam ekranda gördüğün genie flamesoft sanırım onların dcsine gidip yazarsan eğer varsa 100k gibi bir bütçen yapacaklardır.

swatxx

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
8
Bu genieye şuanda 100k fiyat çekiyorlar ve buralarda o genieyi bulacağını zannetmiyorum hocam ekranda gördüğün genie flamesoft sanırım onların dcsine gidip yazarsan eğer varsa 100k gibi bir bütçen yapacaklardır.
Eyvallah bir araştırayım teşekkürler

TheNorland

KY Üye
Bunu ben geliştirilmiş genie olarak görmüyorum sadece uif görsel değişmiş olarak görüyorum .

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Konu Çözümleri
2
Bunu ben geliştirilmiş genie olarak görmüyorum sadece uif görsel değişmiş olarak görüyorum .
Dostum mesela oraya 8 tane skill koyabiliyorsun ve 8 taneside vurabiliyor ama sen uif geliştirsende 4 tane vurabileceksin yani burda tek konu uif değil.

swatxx

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
8
Adam akıllı mantık çerçevesinde fiyat teklifi yapacak arkadaşlar bana ulaşabilir yok 100k yok 70k filan akıl dışı tekliflerde bulunmayın lütfen.

Adorable

Moderatör
KY YardımSever
Konu Çözümleri
8
Web
japko.us
Adam akıllı mantık çerçevesinde fiyat teklifi yapacak arkadaşlar bana ulaşabilir yok 100k yok 70k filan akıl dışı tekliflerde bulunmayın lütfen.
Hocam uifi bulup kodlamasını yazılımdan anlıyorsan kendin yapabilirsin. Ha eğer yazılım yoksa piyasada bu işlerden anlayan birilerine ulaşman gerekecek. Ama dikkatli ol. Piyasada tırnakçı da çok

swatxx

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
8
Hocam uifi bulup kodlamasını yazılımdan anlıyorsan kendin yapabilirsin. Ha eğer yazılım yoksa piyasada bu işlerden anlayan birilerine ulaşman gerekecek. Ama dikkatli ol. Piyasada tırnakçı da çok
maalesef öyle :/ Bezdik bu tarz insanlardan en kötü dediğiniz gibi kendim yapacağım uğraşıp yapacak bişi yok ^^

Reklam
Üst Alt