MYKO FİNANSAL DESTEK

lantheyus

KY Kıdemli Üye
Server acmayı düsünüyorum eskilerdenim bir süredir piyasadan uzaktm finansal desteğe ihtiyacım var bu konuda server acmayı düsünen kişiler varsa tarafıma ulasırsa işbirliği yapabiliriz.

keny

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Finansal desteği tam olarak ne için istiyorsun?

lantheyus

KY Kıdemli Üye
sosyal reklamları ve oyunculara dagıtmak istedigim ödüller var onlar icin

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Anladığım kadarıyla sunucu, reklam vs giderleri için bir destek düşünüyorsunuz. Hocam böyle bir durumda ucuz yollu bir sunucu alıp dosyalarınızı size destek olabilecek kişilere sergilemelisiniz ki insanlar sizden, bilginizden emin olsunlar. Ha, bende dosya da yok vs diyorsanız ve finansal desteği dosya edinmek için kullanacaksanız iş zaten çok vasat. Yok dosya var ya da ben geliştiriyorum diyorsanız önceliğiniz localde dosyanızı hazır hale getirip sergilemek olmalıdır.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
ahmet abi dogru diyorsun ben kafamda yapmak istedigim reklam yatırımları ve oyuncu ya yapacagım yatırımlar icin destek ariyorum tabiki ortada bir proje olacaki yatırımcı bulaym. dosyalarım vs var oyunla ilgili yakında görsel ve videolar eklerim = dosya konusuna gelincede mesutun yeri bende ayrıdır destekcim olmasındanda mutluluk ve onur duyarım. piyasada suan cogu kisi bi yol tutturmus acs bcs zcs diye tokatlama pesinde sorunlar sunlar diyince bunlar ilerki zamanda olacak seyler diyenlerle dolu

Reklam