DOLANDIRICI Elvin Art Desing hk.

NexusACS

Premium Üye
Konu Sahibi
Konu Çözümleri
1
Web
nexusanticheat.com
Herkese Merhaba,

Konuyu çok uzatmadan kısa ve öz şekilde anlatmak isterim. Açacağımız bir server için kendisi ile anlaştık. 10 günde teslim edeceğini iletti üstünden 40 gün geçti ancak kendisinden
alabildiğimiz sadece logolar ve ads görselleri. 3D launcher için anlaştık onuda 2D berbat bir launcher görseli ile teslim etti. Geri kalanı için ne zaman teslim edeceğiniz sorduğumuz zaman her defasında "bugün kanka" cevabını aldık. Şu an arkadaştan cevap alamıyoruz.

Uzun lafın kısası ekran görüntülerini aşağıda paylaşıyorum. Bu arkadaş ile çalışacak kişilerin bu konuyu göz önüne alarak tekrar gözden geçirmesini isterim.

1718988582493.png

1718988969377.png

1718989335772.png

1718989699262.png

mirazam

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
2
Daha önce
HomekoWorld Talk'ı da dolandırmış,
WorldOfKnight adli server'ı da dolardırdı Ve
Deathko satoshi yi de dolandırmış parayı alıp cevap vermemiş biginize.!!!

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
o kadar işe parayı az bulmuştur geçmiş olsun

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
Teşekkürler arkadaşlar, anlaşırken ona göre fiyat verebilirdi neyse ki alırken faturasınıda almıştım yasal yollar ile fazlasını çıkartırız.
kendisini tanımam ustam ama saydığın istekler elinde arşivi olsa en az 1 bir hafta ugraşması lazım arşivi yoksa 15 gün ugraşır işten anlayan o fiyata yapmaz forumda görüyorsun adam yarım saatlik kod eklemeye 10-15 bin istiyor ama yaptığı dediğiniz gibi yanlış anlaştıysan yapacaksın bu oyun işlerinde millet hep dolandırıcı olmuş yazık tekrardan geçmiş olsun

Son düzenleme:

lulu0147

KY Kıdemli Üye
Herkese Merhaba,

Konuyu çok uzatmadan kısa ve öz şekilde anlatmak isterim. Açacağımız bir server için kendisi ile anlaştık. 10 günde teslim edeceğini iletti üstünden 40 gün geçti ancak kendisinden
alabildiğimiz sadece logolar ve ads görselleri. 3D launcher için anlaştık onuda 2D berbat bir launcher görseli ile teslim etti. Geri kalanı için ne zaman teslim edeceğiniz sorduğumuz zaman her defasında "bugün kanka" cevabını aldık. Şu an arkadaştan cevap alamıyoruz.

Uzun lafın kısası ekran görüntülerini aşağıda paylaşıyorum. Bu arkadaş ile çalışacak kişilerin bu konuyu göz önüne alarak tekrar gözden geçirmesini isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 4074

Ekli dosyayı görüntüle 4075

Ekli dosyayı görüntüle 4077

Ekli dosyayı görüntüle 4078
Kapora verseydin knk işi bitirince parasını öderdin real hayatta mutfak dolabı yaptıracaktim piçe parasını önden verdim uzaktan akrabaydi pic beni kendi paramla rezil etti resmen her hafta dolabın 1 tarafını yaptı o mutfak dolabı abartısız 1.5 2 ay kadar sürdü yapması hergun de sövdüm ona ama arsizdi dayaktanda yemekten uslanmiyordu resmen bana ne yaparsan yap ben istediğim zaman bitireceğim tavrı vardı hani belki söyle dusunuyorsunuzdur adama kötü davrandım yok öyle bise yok en son 1 ay geçti artık kontrolümu kaybettim ** niye anlattiysam bunu her neyse konu benzer knk önden biraz kapora ver öyle yaptır bundan sonra o zaman istediğin zaman işini zamaninda yaparlar

NexusACS

Premium Üye
Konu Sahibi
Konu Çözümleri
1
Web
nexusanticheat.com
Kapora verseydin knk işi bitirince parasını öderdin real hayatta mutfak dolabı yaptıracaktim piçe parasını önden verdim uzaktan akrabaydi pic beni kendi paramla rezil etti resmen her hafta dolabın 1 tarafını yaptı o mutfak dolabı abartısız 1.5 2 ay kadar sürdü yapması hergun de sövdüm ona ama arsizdi dayaktanda yemekten uslanmiyordu resmen bana ne yaparsan yap ben istediğim zaman bitireceğim tavrı vardı hani belki söyle dusunuyorsunuzdur adama kötü davrandım yok öyle bise yok en son 1 ay geçti artık kontrolümu kaybettim ** niye anlattiysam bunu her neyse konu benzer knk önden biraz kapora ver öyle yaptır bundan sonra o zaman istediğin zaman işini zamaninda yaparlar
Doğru diyorsun, ders çıkaracağız artık böyle bunun gibi piyasada çok fazla adam var düzgün iş yapan birini bulmak zor.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
hocam gecmis olsun bu ***** böyle parayı fazlasıyla almak icin türlü türlü yalanlar döker. kartının borcu bitmez 300 daha at sunu yapayım cocugunun maması biter mama lazım 1000 varmı kirası gelir 500 daha at video yapayım diye anlastıgın paranın 2000-3000 binini daha tokatlar ve ****m gibi iş yapar sonrada derki bitti gitti :D o yüzden elvin art üm*** ü**** adlı sahıs pişmanlıktır.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
bu arada araya 20 tane iş sokar seni sallar sallar durur bi işi 4 ayda teslim eder onuda edemez zaten :D

lantheyus

KY Kıdemli Üye
eski arkadaslardan diye demiyorum tam bir su katilmamis dolandırıcıdır.

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
Konu Çözümleri
14
geçmiş olsun umarım başkalarını tokatlamazlar en kısa sürede suç duyurusunda bulunmanızı tavsiye ederim.

NexusACS

Premium Üye
Konu Sahibi
Konu Çözümleri
1
Web
nexusanticheat.com
1719166163814.png1719166270899.png

Arkadaşlar paranızın çöp olması yetmiyor üstüne açtığınız konuyuda yediriyorlarmış. 3-5 kuruş için böyle insanlarla muhattap olmayın birlikte de iş yapmayın.

deglasser

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
3
şu konuşma ve üslubu gördükten sonra iş yapasım varsa da yapmam bu elemanla zaten kanıt ve bilgilendirmeler için teşekkürler, geçmiş olsun, diğer arkadaşlarda herkesle çalışılmayacağını görmüş oldu bu sayede.

XKODESIGN

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Graphic Designer
Konu Çözümleri
2
Geçmiş olsun hocam bir ata sözü var iyi at kendi yemini arttırır diye o misal