Bir Serveriniz varsa veya Düşünüyorsanız OKUYUNUZ !

knightonlineyardim

KY Cezalı Üye
Öncelikle Cümleten Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Adım ibrahm 29 Yaşındayım

C++ , php , GRAFİK + Reklam + SqL Bilgilerim mevcuttur.
Server sahibi veya olmak isteyen arkadaşlara Sorunlarında veya bilmedikleri konularda ücret karsılıgında yardım etmekteyim
Peki Neler mi yapıyorum Kısaca Hemen Özet geciyorum
Server sahibi iseniz Sizin isteginize göre Serverinize Özel bir Baştan Eşi benzeri olmayan Özelliklerle Database Editleyebilirim veya Var olan databaseniz üzerinde degişiklikler yapabilirim
Serverinize Özel Web siteniz için GİRİŞ İndexi yazabilirim karşılama kısımı ön söz gibi sıfırdan kodlayabilirim
Serverinize Özel KO-PANEL Yazabilir olan Panelinizin üzerinde degişiklikler ve eklentilerde yapmaktayım.
Serverinize Özel Grafik tasarımları LOGO, BANNER , AFİŞ , Launhcer BG , Facebook Kapak fotografı , Profil forografi , Haraketli gifler discord resimleri saglayabilirim
Serverinizi daha cok kitleye duyurmanız için size reklam yönlendirmesi yapıyorum
Dogru kitleye hitap etmek açıısından ve daha cok etkileşim acısından
8 Senedir acılan serverler ve kendi actıgım serverlerden biriktirdigim knight online pvp serverlerinin oyuncu telefon numaralarını 8 senedir bizzat depolamaktayım ve guncel tutmaktayım bu telefon numaralarına serverinizi tanıtan sms gönderimi saglamaktayım detay için iletişim kurabilir detayli bilgi alabilirsiniz.
Serverinize Özel Client tasarımı yapabilirim yeni eklentiler giriş ekranı loading ekrani gibi eklentiler yapabilirim ayıryetten versiona göre patch ve map eklentisi saglamaktayim.
Forum tanıtım konusu hazırlama buttonlar grafikler ve serveriniz için detayli bir tanım konusu saglamaktayim
yabancı ve türkce dil destegi ile profesyonel bir tanıtım saglayabilirim