ÇÖZÜLDÜ SET_ITEM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin görseldeki gibi farklı iteme set bonusu vermek istiyorum ama tablodaki sayıları nerden çekiyor bulamadım bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Adsız26.png

Çözüm
hocam dediğiniz gibi kontrol ettim ama item_org_us tablosunda set_item içinde olan sayılara benzeyen hiçbir sayı bulamadım
Hocam örnek krowaz assasian upper i alin, orda bir sütunda itemorg da 127 vs gibi bir şey yazar. Sayıyı örnek yazdim. 100 lerde bir sayı. Grup itemleri için bu sayi biri birilerini gormelerini sağlar. O sayıyı ayni şekilde aynı item için set itemde de örnek itemi baz alarak eklemeniz gerekiyor.

YNG

Süper Moderatör
KY YardımSever
Coder
Set item tbl ve tablo

YNG

Süper Moderatör
KY YardımSever
Coder
Gorunum tbl islev tablo

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam kiyafetlerin set olarak biri birini görmesi için item org us tbl sinde şuanda hatırlamıyorum bir sütuna değer giriliyor. Krowaz vs giysilere bakıp görebilirsiniz. Ordaki deger gibi deger girin ve onu da set iteme tanımlayın

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Hocam kiyafetlerin set olarak biri birini görmesi için item org us tbl sinde şuanda hatırlamıyorum bir sütuna değer giriliyor. Krowaz vs giysilere bakıp görebilirsiniz. Ordaki deger gibi deger girin ve onu da set iteme tanımlayın
hocam dediğiniz gibi kontrol ettim ama item_org_us tablosunda set_item içinde olan sayılara benzeyen hiçbir sayı bulamadım

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam örnek krowaz assasian upper i alin, orda bir sütunda itemorg da 127 vs gibi bir şey yazar. Sayıyı örnek yazdim. 100 lerde bir sayı. Grup itemleri için bu sayi biri birilerini gormelerini sağlar. O sayıyı ayni şekilde aynı item için set itemde de örnek itemi baz alarak eklemeniz gerekiyor.

Çözüm

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Evet hocam dediğiniz yeri buldum SET_ITEM tablosu'da öyle başlıyor ama sonda 4 rakamı nerden alıyor bulamadım extnum kontrol ediyorum çıkmıyor.

Believer

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Evet hocam dediğiniz yeri buldum SET_ITEM tablosu'da öyle başlıyor ama sonda 4 rakamı nerden alıyor bulamadım extnum kontrol ediyorum çıkmıyor.
item_org_us tbldeki 13. sütuna kullanılmayan bir değer girin örnegin 181, 182,183,184 daha sonra set_item tablosu ve tbl sinden bir örnek alarak devam edin. Set olarak o sütundan eşliyorsunuz armorları

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
item_org_us tbldeki 13. sütuna kullanılmayan bir değer girin örnegin 181, 182,183,184 daha sonra set_item tablosu ve tbl sinden bir örnek alarak devam edin. Set olarak o sütundan eşliyorsunuz armorları
Hocam oraya kadar tamam SET_ITEM tablosu 7 rakamlı sonda ki 4 rakamı rastgelemi yazıyoruz yoksa itemin numarasından mı çekiyor onu bulamadım ?

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Peki hocam biraz daha bakayım ben

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Denemek için full plate'ye yaptım fakat bonusları gösteriyor ama vermiyor son olarak nereye yapmam lazım ?

set.jpg

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam o zaman item tablosundan da aynı tbl deko gibi o sayıları girmeniz gerekiyor ki set itemle ilişki kurup özellikleri çeksin.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Teşekkürler yardımlarınız için tablolar arası bağlantı olmadığı için görmüyormuş dediğiniz şekilde yapınca düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam