ÇÖZÜLDÜ pk botlar karşı ırkın townunda charlar sabit kalıyor

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
merhaba pk botlar karşı ırkın townunda charlar sbit kalıyor nasıl bir yol izlemeliyim

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
sorunum çözülmüştür botmovement.cpp den range ayarlayınca düzeldi

Çözüm

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Ben kendimden pay biçeyim, bende de aynı olay mevcut ve ilk fırsatta yapacağım şey botların Town önünde biten koordinatina bir basamak daha ekleyip Town içine kadar sokmak, böylece ölüp tekrardan aynı yolu gidecekler. Ayrıca sadece towna giden değil bowl içinde belirli bir döngü içinde sürekli dönen bot rotası da yaparak pk yi bowl içinde döndürme işlemi de listemdeki başka bir iş, işler kolay ve çok ama vakit bulmak maalesef çok zor(kendi adıma). Burdan evli mutlu çocuklu herkese selam olsun 😁

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Ben kendimden pay biçeyim, bende de aynı olay mevcut ve ilk fırsatta yapacağım şey botların Town önünde biten koordinatina bir basamak daha ekleyip Town içine kadar sokmak, böylece ölüp tekrardan aynı yolu gidecekler. Ayrıca sadece towna giden değil bowl içinde belirli bir döngü içinde sürekli dönen bot rotası da yaparak pk yi bowl içinde döndürme işlemi de listemdeki başka bir iş, işler kolay ve çok ama vakit bulmak maalesef çok zor(kendi adıma). Burdan evli mutlu çocuklu herkese selam olsun 😁
reis pk botla işmi bitti buda son sorundu priest yürürken heal atıyor onlarda normal diye düşünüyorum :D

Reklam