YARDIM Istırap itemin sağ üstte kaç gün olduğu menüsü yok

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
merhaba genelde sağ üstte itemin kaç gün süre kaldığını gösteriyor fakat Genie de hareket ettirilmiyor bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim

Ekli dosyalar

• 1710593474445.png
    1710593474445.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 59

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
merhaba genelde sağ üstte itemin kaç gün süre kaldığını gösteriyor fakat Genie de hareket ettirilmiyor bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim
itemin sağ üstte süre olarak gösterdiğini ilk kez duydum bir görsel varsa örnek resim atabilirmisiniz.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Tempitem list butonundan bahsediyor sanırsam arkadaş. Hook içinde kapatılmış orası, bulup aktif edebilirsiniz. Aynı şekilde genie sabitlemeyi de kapatabilirsiniz hooktan.
itemin sağ üstte süre olarak gösterdiğini ilk kez duydum bir görsel varsa örnek resim atabilirmisiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
Tempitem list butonundan bahsediyor sanırsam arkadaş. Hook içinde kapatılması orası, bulup aktif edebilirsiniz. Aynı şekilde genie sabitlemeyi de kapatabilirsiniz hooktan.
olabilir evet bakalım arkadaş çok hızlı src değiştirdiği için yetişemiyoruz bu ara :)

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
reis çok sağol harbi oldu hooktan //ları silince

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
olabilir evet bakalım arkadaş çok hızlı src değiştirdiği için yetişemiyoruz bu ara :)
reis valla src değiştirmicem daha :D bilgi edinmek için elimizden geleni yapıyoruz istirap kullanıyorum zaten ben arada cyberacs bakıyorum bütün dosyaları aynı anda yapıyorum

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
reis valla src değiştirmicem daha :D bilgi edinmek için elimizden geleni yapıyoruz istirap kullanıyorum zaten ben arada cyberacs bakıyorum bütün dosyaları aynı anda yapıyorum
tek biri üzerinden düzenleyerek gitsen daha iyi olur sanki ama yine sen bilirsin :)

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam en gelişmiş olan ıstırap. Benim fikrim oradan ilerleyin. Yok ben yüksek versiyon istiyorum derseniz benim bildiğim en yüksek paylaşım Alpha 2383 dosyaları var .

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Hocam en gelişmiş olan ıstırap. Benim fikrim oradan ilerleyin. Yok ben yüksek versiyon istiyorum derseniz benim bildiğim en yüksek paylaşım Alpha 2383 dosyaları var .
reis versiyon la alakası yok :D 26x İstirap var haha

Reklam