ÇÖZÜLDÜ Isdırap src orjinal usko ronark land.

swatxx

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Merhaba,

Usko orjinal clientte olan özellikle (ronark land zone) haritası ve diğer haritaları daha gelişmiş ve yeni olduğu için göze daha güzel hitap ediyor. Bende kendi kullandığım cliente dahil etmek istiyorum.

Sizlere bir sorum olacak Usko clientin özellikle (Ronark Land) için soruyorum ve diğer "zones" bölümlerini kendi oyunumuza nasıl dahil ederiz ?

Usko clientte herhangi bir kırma işlemi mi yapmak gerekir yoksa dosyaları kendi kullandığımız cliente atıp çalıştırmaya çalışsak görseller direk gelir mi?

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim <3

Çözüm
herhangi bir kırma işlemi olmuyor dosya içerisinden aldığın opt. smd. flag . vs gibi uzantılı dosyaları zones.tbl içerinde de bulabilirsin bunları aktarmak istediğin client içerisinden kendi clientine aktarıp aynı şekilde zones.tbl dosyasını ve database içerisindeki zone tablonuzu aynı olacak şekilde düzenlemeniz yeterli olacaktır eğer bir problem yaşarsanız iletişime geçebilirsiniz.

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
herhangi bir kırma işlemi olmuyor dosya içerisinden aldığın opt. smd. flag . vs gibi uzantılı dosyaları zones.tbl içerinde de bulabilirsin bunları aktarmak istediğin client içerisinden kendi clientine aktarıp aynı şekilde zones.tbl dosyasını ve database içerisindeki zone tablonuzu aynı olacak şekilde düzenlemeniz yeterli olacaktır eğer bir problem yaşarsanız iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm

swatxx

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bilgi için teşekkür ederim, en kısa sürede inceleyeceğim <3

Reklam